Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
56
Lędziny Cegielnia
kierunek:
Bieruń Plac Nobla
6
51
A
7
30
A
8
9
45
A
10
11
12
13
45
A
14
40
A
15
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Hołdunów Pętla