Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Międzyrzecze Kopalniana
kierunek:
Bieruń Plac Nobla
4
36
5
54
A
6
33
A
7
8
48
A
9
38
10
11
21
12
48
A
13
43
A
14
29
A
15
38
16
17
18
09
19
20
41
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Hołdunów Pętla