Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Międzyrzecze Cukiernia
kierunek:
Bieruń Plac Nobla
4
37
5
55
A
6
34
A
7
8
49
A
9
39
10
11
22
12
49
A
13
44
A
14
30
A
15
39
16
17
18
10
19
20
42
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Hołdunów Pętla