Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Międzyrzecze Tyrna
kierunek:
Bieruń Plac Nobla
6
43
7
8
9
12
10
11
12
48
13
14
15
16
17
18
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy