Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
565
Tychy Żółkiewskiego
kierunek:
Czułów Narcyzów
6
09
B
7
09
8
28
B
9
25
10
34
11
55
12
13
32
B
14
27
B
15
27
16
30
B
17
18
22
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Wartogłowiec Kościół