Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
565
Bieruń Baza Transportowa
kierunek:
Czułów Narcyzów
5
56
B
6
56
7
8
15
B
9
12
10
21
11
42
12
13
19
B
14
14
B
15
14
16
17
B
17
18
09
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Wartogłowiec Kościół