Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
565
Tychy Rynek
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
17
C
6
17
C
7
26
8
14
9
32
10
36
11
12
05
13
09
14
25
15
23
16
17
07
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Domy Polne