Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
594
Mikołów Plac Synagogi
kierunek:
Mikołów Dworzec
4
52
5
22
A
52
6
52
7
52
8
52
9
10
52
11
12
52
13
22
A
52
14
52
15
52
16
17
52
18
19
52
20
52
A
21
22
17
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łaziska Górne Kopanina