Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Gliwice Dąbrowskiego
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
41
5
39
6
39
7
39
8
39
9
39
10
39
11
39
12
39
13
39
14
39
15
39
16
39
17
39
18
39
19
41
20
41
21
05
A
55
B
22
12
A
23
06
A
42
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek