Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
612
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
4
56
A
5
29
A
6
18
58
B
7
38
A
8
18
58
B
9
38
B
10
18
58
B
11
38
B
12
18
58
A
13
38
A
14
18
58
A
15
38
B
16
18
58
B
17
38
B
18
18
19
38
B
20
18
21
40
A
22
40
A
23
37
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Będzin Kościuszki
B - Kurs do przystanku Mydlice Pętla
C - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum