Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
612
Łazy Błędowskie Niegowonicka
kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
4
18
A
47
A
5
35
6
15
B
55
A
7
35
8
15
B
55
B
9
35
10
15
B
55
B
11
35
12
15
A
55
A
13
35
14
15
A
55
B
15
35
16
15
B
55
B
17
35
18
57
B
19
37
20
59
A
21
59
A
22
59
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Będzin Kościuszki
B - Kurs do przystanku Mydlice Pętla
C - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum