Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
617
Gliwice Dąbrowskiego
kierunek:
Rokitnica Budowlana
5
36
6
13
35
7
04
34
8
04
34
9
06
A
40
A
49
10
49
11
34
12
34
13
04
34
14
04
34
15
04
49
B
16
12
42
A
17
29
59
18
59
19
59
20
59
21
22
01
38
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Zabrze Goethego