Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Siewierz Dom Kultury
kierunek:
Siewierz Dom Kultury (2)
6
28
7
8
50
9
10
11
12
13
14
55
15
55
16
17
18
19
05
20
21
22
23
13
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Krzanów Sklep