Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Osiedle Zachód
kierunek:
Siewierz Dom Kultury (2)
6
30
7
8
52
9
10
11
12
13
14
57
15
57
16
17
18
19
07
20
21
22
23
15
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Krzanów Sklep