Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Zagórze Zajezdnia
kierunek:
Maczki Kościuszki
4
30
5
13
38
A
6
36
7
01
A
59
A
8
39
9
29
A
10
19
11
19
A
12
19
13
04
42
A
14
44
15
19
A
16
09
49
A
17
39
18
39
19
28
A
20
18
21
18
43
A
22
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kazimierz Górniczy Park