Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Pogoń Grota-Roweckiego
kierunek:
Maczki Kościuszki
4
54
A
5
18
6
06
41
A
7
11
A
41
A
8
11
A
41
9
31
A
10
31
A
11
14
12
01
A
46
13
16
A
46
14
36
A
15
11
41
A
16
21
41
A
17
21
A
18
11
31
A
19
21
A
56
20
51
21
22
A
22
12
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kazimierz Górniczy Park