Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Ostrowy Górnicze Pomnik
kierunek:
Rudna Stawowa
5
15
6
39
7
52
8
9
31
10
11
21
12
13
11
14
36
15
56
16
17
36
18
36
19
20
16
21
13
22
24
B
23
22
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia