Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Ostrowy Górnicze Kościół
kierunek:
Rudna Stawowa
4
51
5
43
6
51
7
51
8
9
10
20
11
12
50
13
14
35
15
35
16
45
17
18
05
19
47
20
21
17
22
25
B
23
23
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia