Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
636
Orzesze Kościół
kierunek:
Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna
5
13
6
13
7
01
8
9
53
A
10
11
12
13
03
14
13
15
13
16
13
17
18
19
18
20
21
00
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gierałtowice Kościół