Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
636
Orzesze Szpital
kierunek:
Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna
5
16
6
16
7
04
8
9
56
A
10
11
12
13
06
14
16
15
16
16
16
17
18
19
21
20
21
03
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gierałtowice Kościół