Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
636
Knurów Rybna
kierunek:
Orzesze Szkoła
4
42
5
6
31
7
31
A
8
54
9
10
11
12
13
04
14
29
15
19
16
34
17
24
A
18
44
19
20
13
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ornontowice Centrum