Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
636
Knurów Rybna
kierunek:
Orzesze Szkoła
8
38
9
10
11
12
13
53
14
15
13
16
17
48
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ornontowice Centrum