Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Tucznawa Smardz
kierunek:
Siewierz Dom Kultury
4
45
5
43
6
58
7
38
8
9
23
10
58
11
12
58
13
14
03
58
15
16
18
17
33
18
19
07
20
16
21
22
56
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy