Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Chruszczobród Stawowa
kierunek:
Siewierz Dom Kultury
4
56
5
56
6
7
11
51
8
9
36
10
11
11
12
13
11
14
16
15
11
16
31
17
46
18
19
18
20
27
21
22
23
07
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy