Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Siewierz Dom Kultury
4
18
5
12
6
27
7
07
8
52
9
10
27
11
12
27
13
32
14
27
15
47
16
17
02
18
37
19
47
20
21
22
27
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy