Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Siewierz Dom Kultury
6
27
7
8
9
10
27
11
12
13
14
27
15
16
17
18
27
19
20
21
22
27
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy