Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Siewierz Zamek
kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
4
23
5
30
6
40
7
40
8
40
9
10
40
11
12
10
13
40
14
15
00
55
16
17
15
18
34
19
20
31
21
06
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tucznawa Remiza