Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Tucznawa Smardz
kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
4
49
5
58
6
7
08
8
08
9
08
10
11
08
12
38
13
14
08
15
28
16
23
17
43
18
19
01
20
57
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy