Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
638
Dąbrowa Górnicza Centrum
kierunek:
Mydlice Pętla
4
37
5
14
45
6
05
25
45
7
05
25
45
8
05
25
45
9
05
25
10
05
25
45
11
25
12
05
45
13
05
25
45
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
25
45
17
05
25
45
18
05
25
45
19
25
51
20
26
21
11
51
22
41
23
04
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy