Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
638
Dąbrowa Górnicza Muzeum Sztygarka
kierunek:
Podwarpie Pętla
5
09
6
09
7
09
29
49
8
09
B
29
9
09
49
10
29
11
29
12
09
29
13
09
49
14
29
49
15
09
49
16
09
29
17
09
29
B
49
18
19
09
49
20
29
21
49
22
29
23
10
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia