Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
657
Kokociniec Płochy
kierunek:
Dąbrówka Mała Nowosam
4
49
5
22
6
24
7
22
8
22
9
22
10
22
11
22
12
22
13
22
14
24
15
22
16
22
17
22
18
22
19
22
20
22
21
22
22
24
23
20
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Katowice Sokolska