Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
657
Ligota Panewnicka
kierunek:
Dąbrówka Mała Nowosam
4
53
5
26
6
28
7
26
8
26
9
26
10
26
11
26
12
26
13
26
14
28
15
26
16
26
17
26
18
26
19
26
20
26
21
26
22
28
23
24
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Katowice Sokolska