Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
657
Ligota Ośrodek Zdrowia
kierunek:
Dąbrówka Mała Nowosam
4
54
5
27
6
29
7
27
8
27
9
27
10
27
11
27
12
27
13
27
14
29
15
27
16
27
17
27
18
27
19
27
20
27
21
27
22
29
23
25
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Katowice Sokolska