Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
66
Kolonia Stawiska
kierunek:
Golcówka Zpw
4
40
5
16
41
6
16
36
B
7
11
8
11
9
11
A
10
11
A
11
11
12
01
13
01
36
14
16
41
B
15
16
41
16
16
17
01
A
18
11
A
19
11
A
20
11
A
21
11
22
21
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Imielin Wiadukt
A - Kurs do przystanku Imielin Autostrada