Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
663
Siemianowice Śląska
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
4
29
A
59
5
30
6
10
40
7
10
40
8
40
9
40
10
40
11
40
12
40
13
10
40
14
10
40
15
10
40
16
10
40
17
40
18
19
39
20
21
39
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Miasto PKP