Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
663
Siemianowice Nowy Świat
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
4
31
A
5
01
32
6
12
42
7
12
42
8
42
9
42
10
42
11
42
12
42
13
12
42
14
12
42
15
12
42
16
12
42
17
42
18
19
41
20
21
41
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Miasto PKP