Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
663
Siemianowice Śląska
kierunek:
Pszczelnik Park
7
12
8
12
9
12
10
12
11
12
12
12
13
12
14
12
15
12
16
12
17
12
18
12
19
12
20
21
12
22
23
11
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy