Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
664
Chorzów Stary Plac Piastowski
kierunek:
Węzłowiec Pętla
5
22
6
34
7
14
8
34
9
34
10
34
11
34
12
34
13
34
14
44
15
34
16
17
34
18
19
20
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy