Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
67
Góra Siewierska Droga Do Twardowic
kierunek:
Będzin Kościuszki
4
35
5
6
36
7
8
20
9
51
10
40
11
12
27
13
50
14
15
16
16
17
10
58
18
19
18
20
37
21
22
23
11
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy