Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Jana Pawła II
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
42
A
5
6
07
7
01
A
8
9
49
10
11
12
13
14
07
15
16
17
27
18
19
55
A
20
21
22
12
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla