Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Hipermarkety
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
56
A
5
6
21
7
15
A
8
9
10
03
11
12
13
14
21
15
16
17
41
18
19
20
09
A
21
22
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla