Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Towarowa
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
46
5
08
47
6
20
A
41
7
20
A
8
11
9
03
58
A
10
11
03
53
A
12
25
13
15
53
14
23
A
15
01
33
16
28
17
42
A
18
31
19
47
20
21
02
22
20
23
12
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla