Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Serdeczna Rondo
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
01
A
6
27
7
21
A
8
9
10
09
11
12
13
14
27
15
16
17
47
18
19
20
14
A
21
22
31
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla