Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Osiedle Wygoda
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
07
A
6
33
7
27
A
8
9
10
15
11
12
13
14
33
15
16
17
53
18
19
20
19
A
21
22
36
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla