Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Logistyczna
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
08
A
6
34
7
8
9
10
11
12
13
14
34
15
16
17
18
19
20
21
22
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla