Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Strefa
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
04
5
14
A
6
40
7
33
A
8
9
10
21
11
12
13
14
40
15
16
17
59
18
19
20
25
A
21
22
43
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla