Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Ekonomiczna
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
05
5
15
A
6
41
7
34
A
8
9
10
22
11
12
13
14
41
15
16
17
18
00
19
20
26
A
21
22
44
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla