Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Plac Nobla
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
14
49
15
16
17
18
19
20
21
22
52
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla