Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Plac Nobla
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
10
34
6
46
A
7
8
9
10
11
12
50
13
41
14
15
27
16
53
17
18
56
19
20
21
27
22
45
23
35
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla