Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
10
5
20
A
6
46
7
39
A
8
9
10
27
11
12
13
14
53
15
16
17
18
05
19
20
31
A
21
22
56
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla